PODCAST. Pavol Poprocký: Všetko je v rukách Slovákov! Buď si aj ďalej nechajú skákať po hlavách alebo…

Dámy a páni! Mnohí Slováci sa prepadajú do chudoby, no i napriek tomu trpia genocídu, ktorú na nich páchajú vládni zločinci na čele s Hegerom, pod drobnohľadom americkej agentky Čaputovej.

V najnovšom podcaste náš kolega Pavol Poprocký, náš človek na otázky etnické a národnostné, s dôrazom na slovenský juh v súvislosti so sociálnym zabezpečením národa, okrem iného, ponúka náhľad na to, ako…

Podrobnosti sa dozviete v aktuálnom podcaste, ktorý vznikol v štúdiu rádia Slobodný Vysielač.  

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Okupácia našej vlasti vojskami NATO pokračuje. Staňte sa aj vy…

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds