Zločinec Naď vyplakáva, že väčšina Slovákov údajne nechce brániť náš štát. Švec mu to vysvetlil…

Naď láka na dobrovoľnú vojenskú prípravu. Len trinásť percent Slovákov by v prípade vojenského napadnutia krajiny zobralo zbraň do ruky a išlo by bojovať. Tretina by jednoducho z krajiny odišla. Takmer polovica by zostala na Slovensku, ale nebojovala by. No a sedem percent ľudí nevie, čo by urobili, informujú médiá.

Konštatujem: Toto je výsledok všetkých vlád, ktoré vládli na Slovensku minimálne od roku 1998. Takmer žiadna mediálna a ani školská výchova k vlastenectvu, naopak mediálny hon na prejavy národnej hrdosti, ktorú liberáli označujú za prejavy extrémizmu a fašizmu. Pochybné mentálne vytunelové celebrity, ktoré sú doma všade a zároveň nikde, ako vzor pre mládež slovenskú a zatracovanie šikovných – národu oddaných Slovákov. To je realita posledných rokov na Slovensku.

A druhá dôležitá poznámka. Nemýľme si oddanosť k Slovensku s oddanosťou k súčasnému režimu. Ani ja by som nebránil súčasný darebácky režim a vládnych zločincov. Práve naopak. Každý deň robím všetko, čo je v mojich silách, aby bol súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia, ktorý dočasne ovláda štát slovenský, zlikvidovaný. A budem v tom pokračovať.

Ale za našu vlasť a štát slovenský by som aj život položil. A keď na to prídem, aj ho položím. Ale nikdy nebudem bojovať za Matoviča, Čaputovú a ďalších zločincov z vlády, ale aj z parlamentnej opozície! A môžu nariaďovať pre mňa za mňa aj hospodársku alebo aj  inú mobilizáciu.

Za silné a sebavedomé Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Okupácia našej vlasti vojskami NATO pokračuje. Staňte sa aj vy…

————————-

Róbert Švec: Nemýľme si oddanosť k Slovensku s oddanosťou k súčasnému režimu. Ani ja by som nebránil súčasný darebácky režim a vládnych zločincov. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds