SHO: Liberáli sa vyhrážajú deratizáciou a opozičných politikov označujú za krysy. Švec reaguje…

Tak sa nám tí „obyčajní slušní politici“ pekne vyfarbujú.

Poslanec Andrej Stančík od Matoviča dnes zaútočil na opozičných poslancov, ktorí majú iný názor na konflikt na Ukrajine a odmietli počúvať prejav ukrajinského prezidenta v slovenskom parlamente (na čo majú občianske a aj politické právo). Vyhlásil, že „doslova odišli ako krysy“.

A jeho stranícky kolega Juraj Krúpa sa asi nechcel nechať zahanbiť a vyhrážal sa deratizáciou. Vyhlásil, že „dnes prebehla v našom parlamente deratizácia politických krýs.“

Nehorázne, čo si koaliční poslanci dovoľujú. Na parlamentnú opozíciu mám aj ja svoj vyhranený názor, ale aby ústavní činitelia používali takýto slovník na adresu opozičných poslancov a nerešpektovali to, že na Slovensku je veľká skupina ľudí, ktorá má iný názor na dianie na Ukrajine ako nám ho podsúva liberálna manipulatívna propaganda je zrkadlom doby, ktorú žijeme.

Demokracia a sloboda slova v štáte slovenskom už dávno skapala a súčasná vláda a jej poslanci do nich v tieto dni ešte kopú ako do nejakých zdochlín.

Ale čo sa čudujeme, keď minister Naď pred pár mesiacmi útočil na Slovákov, ktorí nesúhlasili s protizákonnými opatreniami vlády v súvislosti s fiktívnou pandémiou c-19 keď ich označil za dezolátov, opice…

Toto je tá slušná liberálna demokracia. Ďakujem, neprosím!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Poprad. VÝZVA: Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete aj svoju budúcnosť

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds