Noviny Právo Národa: Okupácia našej vlasti vojskami NATO pokračuje. Staňte sa aj vy…

Dámy a páni! Na Slovensko by mohlo prísť ďalších 900 vojakov členských štátov NATO, konkrétne z Česka, Nemecka, USA a Slovinska. Celkovo tak má v rámci mnohonárodnej bojovej skupiny aliancie v SR pôsobiť do 3 000 vojakov. Zvýšenie mandátových počtov, ktoré určujú maximálny počet vojakov, odsúhlasili poslanci Národnej rady SR, informujú médiá. 

Slovenky a Slováci! Staňte sa aj vy infovojakmi – čitateľmi novín Právo Národa.

Postavte sa na stranu objektívnej pravdy a neutrálneho Slovenska bez cudzích vojakov a cudzích vojenských základní.

Na Slovensku chceme iba slovenské vojenské základne a slovenských vojakov. A bodka!

Noviny Právo Národa si môžete objednať TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Liberáli sa vyhrážajú deratizáciou a opozičných politikov označujú za krysy. Švec reaguje…

————————

Titulná strana novín Právo Národa, číslo 03-04/2022. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds