PODCAST. Pavol Poprocký vytrel zrak politickým pokrytcom: Kde ste boli doteraz?!

Z Ukrajiny k našim hraniciam utekajú ľudia. A zo slovenskej strany k nim na svojich drahých autách prichádzajú aj politickí skrachovanci, ktorí si tam robia „očko“ pred svetom.

Táto nechutnosť nenechala Pavla Poprockého chladného a adresoval im úderné a trefné slová.

Aktuálny podcast vznikol 13. marca v rádiu Slobodný Vysielač.

————————

Prečítajte si tiež: Švec reaguje na bordel v slovenskom zdravotníctve: Je to výsledok nielen vlády zločincov, ale aj…

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds