Švec reaguje na bordel v slovenskom zdravotníctve: Je to výsledok nielen vlády zločincov, ale aj…

Dámy a páni! Médiá informujú: Od 1. apríla nebude mať tretina ambulancií na Slovensku zmluvu so štátnou Všeobecnou zdravotnou poisťovňou. To znamená, že približne tri milióny poistencov si bude musieť vziať hotovosť k všeobecnému, očnému lekárovi alebo aj k pediatrovi. Aj napriek tomu, že pravidelne platia zdravotné poistenie.

Aktualizovaná informácia z médií: Zväz ambulantných poskytovateľov (ZAP), ktorého členovia chceli od apríla vypovedať zmluvy štátnej Všeobecnej zdravotnej poisťovni (VšZP), sa dohodli, že v najbližších dňoch dotiahnu zmluvné podmienky. „Pre poistencov VšZP sa ani od 1. apríla nič nemení. Z verejného zdravotného poistenia im je naďalej hradené poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu a za podmienok ako doteraz,“ povedala manažérka oddelenia komunikácie poisťovne VšZP Eva Peterová.

Konštatujem: Takto to dopadne, keď väčšina voličov volí dokolečka dokola recyklovaných politických panáčikov a tú istú hodnotovú mafia, lebo… menšie zlo.

Takýto bordel v zdravotníctve, a nielen v ňom, je však výsledok všetkých vlád za posledných vyše 25 rokov, nielen vlády zločincov okolo Matoviča, ale aj vlád Roberta Fica.

Buď sa väčšina Slovákov konečne spamätá alebo si bude aj naďalej vyberať aj s úrokmi „sladké ovocie“ svojho nezodpovedného a ľahostajného postoja k veciam verejným.

Základný problém slovenského zdravotníctva započal v deň, kedy sa zo zdravia občanov stal tovar a z lekárov podnikatelia. A čo ponúka Slovenské Hnutie Obrody v oblasti zdravotníctva? Dozviete sa TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Akože proslovenskí politici by privítali okupáciu európskou armádou. Róbert Švec reaguje

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds