SHO: Akože proslovenskí politici by privítali okupáciu európskou armádou. Róbert Švec reaguje

Dámy a páni. Posledné dni, najmä v súvislosti s konfliktom na Ukrajine, sa niektorí politici, ktorí sa tvária, že sú proslovenskí, uchyľujú ku konštatovaniu, že sú síce proti okupácii štátu slovenského vojskami NATO, ale nemali by problém s tým, ak by bola naša vlasť okupovaná európskou armádou.

Tejto nešťastnej a protištátnej rétoriky sa chytil aj europoslanec zo Slovenska (prednedávnom ešte horlivý zástanca okamžitého vystúpenia Slovenska z EÚ a NATO, dokonca aj podpisy zbieral pod takúto petíciu), ktorý sa hrá na politicky chrumkavého, aby sa zapáčil štandardným akože opozičným politikom, s ktorými by veľmi rád zostavoval po voľbách novú vládu.

Konštatujem: Tu je doba činov. Treba sa nám jasne vysloviť, či sme za orientáciu euroatlantickú alebo proslovenskú. Okupácia bude okupáciou, či nás budú okupovať armády severoatlantické, európske alebo východné.

Slovenské Hnutie Obrody má aj v otázke bezpečnosti dlhodobo jasný a nemenný postoj. Sme za orientáciu proslovenskú, na slovenskom území môžu byť, a aj budú, iba slovenské vojenské základne a slovenskí vojaci.

A bodka. A nebudeme ani v tejto otázke robiť hodnotové kotrmelce, lebo… Ukrajina.

Za bezpečné, mierové, stabilné a neutrálne Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Požadovať od Denníka N, aby ochraňoval slovenské záujmy, je asi také isté, ako keby…

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds