Pokusný králik Krčméry sa nechá zaočkovať ako prvý. SHO: Vychutnajte si dvojchodové menu!

Sobota, 26. december 2020 bude navždy pamätným dňom, kedy si Prof. MUDr. Vladimír Krčméry DrSc. ako prvý človek na Slovensku nechá vpichnúť vakcínu proti ochoreniu COVID-19.

Je nám potešením, že pán profesor si vzal k srdcu moje slová, ktoré som mu venovala už v auguste tohto roka (vo videu pod článkom) a nechá sa pichnúť neovereným „sajratom“ ako prvý. Dokonca dvakrát. Pretože vakcína sa bude podávať ako dvojchodové menu, s odstupom 21 dní.

Nuž, pán Krčméry, všetka česť, že po tom všetkom čo ste narozprávali, zostávate v pozícii pokusného králika a verím, že po testovaní dnes o 17:30 hod. sa nevyhovoríte na pozitívne výsledky ako váš mecenáš Matovič.

Moja ponuka platí aj naďalej, ak sa vám očkovanie zapáči, prenechám celej vašej rodine vakcíny, ktoré moja rodina určite nepotrebuje.

Mimochodom, ako chcete vy všetci „odborníci“ reagovať na zmutované verzie vírusu? Necháte sa pichnúť každé tri mesiace v priamom prenose skutočným neovereným „sajrajtom“?

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Audio: Róbert Švec a Katarína Boková v Slobodnom vysielači aj o očkovaní proti koronavírusu

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds