SHO: Našu pomoc sme rozšírili už aj do okresu Malacky. A Ježiško navštívil aj Veľký Krtíš

Požehnané vianočné sviatky, dámy a páni! Vo štvrtok 23. decembra sme do nášho sociálneho projektu zaradili ďalšiu rodinu, tentokrát z okresu Malacky a sme radi, že jej spoločne s vami budeme pomáhať postaviť sa na nohy.

Rozrastáme sa o 4 polosiroty, ktoré presne pred rokom – na Vianoce, stratili svoju mamičku. Smutné, až človeka zabolí na srdci, čo sa im prihodilo. Ale stále je tu nádej a my ju vidíme v otcovi Miroslavovi, ktorý sa zodpovedne stará o 6-ročnú Paťku, 4-ročnú Laurinku a 3-ročné dvojičky Paulínku a Mirka. Naša pomoc Mirovi a jeho štyrom deťom mamičku už síce nevráti, ale aspoň sa pokúsime zmierniť nielen zlú sociálnu situáciu a tiež zmierniť dopady žiaľu.

A pred Štedrým dňom Ježiško obdaroval aj talentovaného hokejistu Ľudovíta z Veľkého Krtíša. Hokejku mu odovzdal náš kolega Alexander z Veľkého Krtíša.

Ďakujeme, dobrí ľudia, že pomáhate spolu s nami. Projekt Staráme sa. Značka overená časom. Už od roku 2011.

Naša vianočná pomoc pokračuje až do 7. januára. Máte záujem priložiť ruku k zodpovednému dielu? Je to jednoduché! Ako na to? Dozviete sa TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Ježiško rozdával radosť aj v Trebišove a Liptovskom Mikuláši

————————-

Malacky:

Veľký Krtíš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds