COVID-19. Pápež František opäť šokoval rozumných ľudí! Róbert Švec: A opäť negatívne!

Pápež František vo svojom tradičnom vianočnom posolstve vyzval svetové úrady, aby sprístupnili vakcínu proti ochoreniu COVID-19 (neoverený „sajrajt“) pre všetkých a aby ju medzi prvými dostali najzraniteľnejšie osoby a ľudia v núdzi. Informujú médiá.

Na slová pápeža reaguje Róbert Švec:

Pápež František počas vianočných sviatkov opäť šokoval. A opäť, žiaľ, negatívne! Smutné je, že už aj pápež ide po ruke liberálnej propagande. A nestalo sa to prvýkrát. Ale našťastie aj medzi katolíkmi je dostatok rozumných ľudí, ktorí budú aj v tomto prípade bojkotovať odporúčanie pápeža Františka.

Ale aj napriek tomu, že pápež je hodnotovo „zvláštny“, prajem aj jemu do nového roku 2021 veľa zdravia, aby mal dostatok síl porozmýšľať nad tým, ako v niektorých dôležitých otázkach veľmi poblúdil.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Komu slúžia slovenskí biskupi? Bohu a národu alebo liberálnej propagande?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds