Jaroslava Samuelová posiela vianočný pozdrav ústavným činiteľom Slovenskej republiky

Je obdobie Vianoc, obdobie najkrajších sviatkov z celého roka, na ktoré sa zvyčajne teší takmer každý človek. Obdobie pekných prianí, kedy si želáme všetko to najkrajšie a najlepšie čo by sme chceli, aby sa nám, ale aj všetkým ostatným ľuďom splnilo. Obdobie kedy by sme mali zabudnúť na hnev, zlobu, neprajnosť, nenávisť  a strach aspoň počas týchto krásnych sviatkov rodiny, pokoja a mieru.

No naša vláda nám veru pripravila nepekné prekvapenie, Vianoce, o akých by sa nám ani v tom najhoršom sne neprisnilo. Obrali nás o slobodu, ktorú nám oni nevybojovali, zničili naše hospodárstvo, ktoré nám oni nevybudovali. No všetko im je to málo a tak si dovolili siahnuť aj na zdravie, a životy našich rodičov, našich detí…

Mali by sme tiež našim ústavným činiteľom popriať všetko len to dobré, čo si vzájomne želáme medzi sebou, ale akosi sa mi nedá, pretože ako sa oni k nám správajú taká bude odozva. Preto im touto cestou chcem poslať aspoň taký vianočný pozdrav, aký si od nás zaslúžia.

————————

Prečítajte si tiež: Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody k povinnému očkovaniu

————————

Adresujem pani prezidentke, pánovi premiérovi, pánovi predsedovi parlamentu, všetkým podpredsedom vlády a NR SR, a ministrom, ale aj všetkým poslancom, ktorí menia zákony v neprospech občanov slovenského štátu.

ZASTAVTE POKUSNÉ OČKOVANIE! Uvedomte si, že ste zástupcovia slovenského národa, preto vy musíte slúžiť nám a nie nás zneužívať pre vaše špinavé kšefty. Už ste sa dostatočne zapísali nielen do slovenských, ale aj do svetových dejín. Áno zapísali ste sa, tak ako po tom túžil premiér Matovič, ale krvavým písmom! Slovenský národ si zapamätá každú krivdu a raz vám to všetkým spočíta. Dobehne vás vaša vlastná zloba a chamtivosť. A budete porazení vašou vlastnou zbraňou! Vaše klamstvá o údajnej koronapandémii a vakcíne, dobehne pravda, ktorá sa aj proti vašej vôli šíri svetom. Nenúťte ľudí chodiť na nezmyselné testy, ktoré nič nedokazujú! Nenúťte ľudí, aby sa dali očkovať, ak to nechcú! Nie sme vaše deti, ani maloletí, ani nesvojprávni. Vy nebudete o nás rozhodovať a sami sa vyhýbate tomu „skvelému“ očkovaniu. Poskytnite nám plnohodnotné a pravdivé informácie o koronavíruse a hlavne tým ľuďom, ktorých ste presvedčili o tom, aby vám slepo dôverovali, hoci si nezaslúžite dôveru ani jedného občana našej vlasti!

Je to vaša psia povinnosť nás o všetkom informovať, ale pravdivo! Nie tak ako si želajú tí, ktorí si vás kúpili, aby ste zničili našu vlasť a naše životy! Koronavírus je na celom svete, ale svojimi rozhodnutiami ste zničili veľa priateľstiev, rozbili mnoho rodín, pripravili o živobytie množstvo ľudí. Berte na vedomie, čo si želáme my, obyvatelia Slovenska a nie nejaká nadnárodná pochybná elita, ktorá už likviduje celý svet pre svoje vlastné záujmy. Berte na vedomie, čo si želáme my, občania slovenského štátu, je pre vás rozkazom a raz sa nám budete za všetko zodpovedať!

Ustúpte, kým sa ešte dá, lebo čím bude ťažší dopad vašich rozhodnutí na nás, tým tvrdší bude náš rozsudok pre vás. A verte, že ten deň raz príde!

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Očkovanie vakcínou, ktorá je vonku iba niekoľko týždňov? Mengele ich vzor!?

————————

Jaroslava Samuelová (vpravo) je známa ľudskoprávna aktivistka, ktorá sa angažuje v boji za slobodný prístup k informáciám o koronavíruse. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds