Povstanie z roku 1944 vs. slovenskí poľnohospodári: Konštruktívny PODNET pre vládu

Dámy a páni. Včera sme sa z médií dozvedeli, že vláda sa rozhodla investovať do tohtoročných osláv povstania z roku 1944 takmer 4 milióny eur a oslavy majú byť najdrahšie v histórii. Zdroj TU. 

Takisto včera, predseda vlády Fico počas kontroly tohtoročnej žatvy vyhlásil, že si uvedomuje, že slovenskí poľnohospodári potrebujú pomoc, ale príslušné ministerstvo je limitované finančnými možnosťami. 

A preto dnes verejne ponúkam vláde takéto KONŠTRUKTÍVNE riešenie… 

Ak chce vláda oslavovať povstanie z roku 1944 nech oslavuje, ale nie za takmer 4 milióny eur, nech rozpočet na oslavy výrazne obmedzí a ušetrené milióny môže vláda investovať do poľnohospodárstva. Naši poľnohospodári si takúto pomoc rozhodne zaslúžia.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Prečo kritizujeme Fica a nie Šimečku? Reaguje Róbert Švec…

————————–

Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds