Noviny Právo Národa: Pellegrini v Poľsku. Pán prezident, ale to je VLASTIZRADA!

Siedmy slovenský prezident pokračuje vo svojom európskom turné a čím ďalej tým viac dokazuje, že jeho voľba na post prezidenta štátu slovenského bol veľký OMYL.

Počas návštevy Poľska, Pellegrini, okrem iného, vyhlásil, že Bratislava je pripravená v prípade potreby hostiť vyšší počet vojakov armád Severoatlantickej aliancie na Slovensku. Zdroj TU.

Dámy a páni, konštatujem, že siedmy slovenský prezident Pellegrini úspešne nadväzuje na prácu agentky Čaputovej, pretože aj ON je v spojení s cudzou mocou a svojím konaním ohrozuje zvrchovanosť Slovenskej republiky. A TO je vlastizrada!

A ako bonus sme sa z Poľska dozvedeli, že Slovensko, podľa Pellegriniho, napriek svojmu mediálnemu obrazu, ktorý zdôrazňuje zdržanlivý postoj vlády premiéra Roberta Fica k podpore Ukrajiny, v skutočnosti robí pre Kyjev veľké množstvo práce. Svedčí o tom podľa hlavy štátu zvýšenie výroby munície a delových hlavných v slovenských zbrojovkách.

Slová „hodné prezidenta mieru“.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: My sme to hovorili! Reči vlády o suverénnej politike sú iba veľkým zvädnutým figovým listom

—————————-

Peter Pellegrini ďakuje cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát slovenský. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds