POZVÁNKA do Hlohovca: Matovič! Odovzdajte manažovanie nášho štátu niekomu inému

Dámy a páni! 17. novembrom nič nekončí TU. Ideme ďalej. Sľúbili sme vám, že prídeme za vami do každého okresného mesta. A my naše sľuby plníme.

Zuzana Čaputová vyhlásila, že Matovič by mal zvážiť odovzdanie manažovania pandémie niekomu inému TU. Ale podľa Róberta Šveca bude myšlienka 100%, ak bude znieť takto: „Matovič by mal zvážiť odovzdanie manažovania Slovenskej republiky niekomu inému.“

A aj preto sa v nedeľu 13. decembra o 16:00 hod. uskutoční v Hlohovci ďalšia prechádzka zodpovedných a rozumných Slovákov. Prechádzka s horiacimi sviečkami v ruke bude formou nenásilného občianskeho odporu proti nezmyselným a protizákonným nariadeniam Matovičovej vlády.

Občania mesta, ale aj celého nášho slovenského štátu sa už nedokážu viac prizerať neprávosti a krivde, ktorá je páchaná na našom národe TU.

Slovenské Hnutie Obrody, tak ako sľúbilo, podporuje každú rozumnú iniciatívu proti súčasnému zlepencu farizejov. Preto vás, dámy a páni, v mene občianskych aktivistov z Hlohovca pozývame na túto udalosť, ktorej sa zúčastnia aj zástupcovia nášho hnutia.

Stretneme v nedeľu 13. decembra o 16:00 hod. pred pobočkou Slovenskej pošty Hlohovec 1 na SNP 15.

Fotografia na titulke zachytáva náladu 17. novembra v Bratislave TU. Zdroj fotky: Pavel Kapusta, napalete.sk

 ————————–

Prečítajte si tiež: Sudcovia k situácii na Slovensku: Dochádza k porušovaniu základných slobôd občanov

—————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds