FOTO: Do ulíc slovenských miest vyšli tisíce ľudí! SHO: Požiadavka je jasná! Dole s Matovičom!

Písal sa 17. november 2020. Vo viacerých slovenských mestách vyšli do ulíc tisíce ľudí, aby nenásilným občianskym odporom vyjadrili nesúhlas s vládou Igora Matoviča. Manifestácie odhodlania a zodpovednosti sa konali v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Prievidzi, Humennom, Nitre, Prešove…

Zástupcovia nášho hnutia, tak ako sme sľúbili, podporili statočných občanov v Bratislave, Košiciach a aj v Prievidzi.

V Prievidzi vyšlo do ulíc približne 1 000 občanov vyjadriť svoj postoj k Matovičovej vláde. Súčasťou pokojného zhromaždenia bolo aj dobrovoľné podpisovanie troch petícií: za referendum o predčasných voľbách, za nepovinné očkovanie proti COVIDu-19 a petície, ktorá požaduje demisiu vlády a aj prezidentky Zuzany Čaputovej.

V Košiciach sa zišlo približne 3-tisíc nespokojných Slovákov, ktorí pokojným a rozvážnym spôsobom povedali nahlas, čo si myslia o nekompetentných a protizákonných nariadeniach Matovičovej vlády.

Róbert Švec spolu s ďalšími predstaviteľmi nášho hnutia podporil svojou účasťou manifestáciu pred Prezidentským palácom v Bratislave: „Dámy a páni. Ďakujem vám všetkým za úžasné popoludnie pred Prezidentským palácom. Boli ste skvelí. Odhadom približne 10-tisíc ľudí povedalo nahlas a verejne, čo si myslí o Matovičovi a jeho vláde. Povedalo to normálne, pokojne a rozvážne. To je cesta, ktorú dlhodobo presadzujeme a budeme v tom pokračovať. Slovenské Hnutie Obrody neuhne ani o milimeter. Sme a budeme pevní v kolenách.“

Kamaráti. Pozrite si aj fotografie z Bratislavy: To je Slovensko, aké chceme vidieť. Silné, hrdé, sebavedomé. Slovensko nepokorené. A odkaz pre neprajníkov slovenskej slobody? Žije, žije duch slovenský, bude žiť naveky!

————————

Prečítajte si tiež: Video. Matovičova vláda segreguje Slovákov! Z dôchodcov urobila občanov tretej kategórie

————————

 

Fotografie z Košíc:

Fotografie z Prievidze:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds