FOTO: November sa v sociálnom projekte SHO niesol v duchu dvoch výziev pomoci

Priatelia, máme za sebou ďalší úspešný mesiac pomoci ľuďom v núdzi z nášho úspešného projektu Staráme sa!

November 2020 sa v našom sociálnom projekte niesol v duchu dvoch výziev. Kým na jeho začiatku doznievala októbrová výzva Mesiac čistoty v projekte Staráme sa, v druhej polovici sme svätému Mikulášovi pomáhali vyčarovať úsmev na tvárach detí.

Veď, presvedčte sa sami…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Sociálny projekt SHO: Mikulášska jazda po slovenskom juhu. Naše sľuby plníme!

————————-

Ako obvykle, začiatok mesiaca patrí pomoci v Prešove.

Pokračovali sme v Zbehoch pri Nitre…

Rodine od Hnúšte sme odovzdali okolo 50 kíl slovenskej hlávkovej kapusty od gemerského pestovateľa Hamelli záhradníctvo. Kapusta už odvtedy v sude vykysla a vďaka nášmu skvelému projektu bude súčasťou aj vianočnej kapustnice v tejto ťažko skúšanej rodine.

Pomáhame, ako vieme. Na fotografii z výjazdu v Trebišove náš kolega Palino opravuje pokazený vypínač.

Príprava na Vianoce 2020. Dievčatá od Čadce sa potešili adventným kalendárom.

Pravidelne a adresne pomáhame aj vo Fiľakove mladým rodičom, ktorí sami vychovávajú malého Matiaska a Sofinku.

Vydarená výzva Mikuláš v projekte Staráme sa sa započala v Michalovciach. Detičky dostali od nášho Mikiho po jednom balíčku a do rodiny sme zaniesli aj nejaké tie potraviny a ovocie.

Z Michaloviec sa Mikuláš presunul do neďalekého Strážskeho, kde potešil Nelku a Samka.

Ovocie, sladkosti a iné maškrty si našli aj deti od Rimavskej Soboty.

Alžbetka a Adamko z Trenčianskych Teplíc mali obrovskú radosť. Aj oni dostali balíčky plné dobrôt. Veď poslúchali celý rok.

Našu šikovnú kolegyňu Katku poslal náš Mikuláš aj ku deťom z okresu Trebišov.

Splnomocnenec nášho projektu, Pavol Poprocký, odovzdal mikulášsky balíček aj nadanému hokejistovi Ľudovítovi z Veľkého Krtíša.

V priebehu novembra sme nezaháľali ani v Spišskej Novej Vsi, kde náš kolega Marek daroval krv.

Najvzácnejšiu tekutinu na svete, v rámci našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO, darovali naši kolegovia aj v Rimavskej Sobote.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds