POZVÁNKA do Kežmarku. Štefan Polačik: Je potrebné dať dole túto zločineckú vládu!

Slováci, udalosti posledných dní nás presvedčili, že vo vláde nie sú „len“ covidoví zločincov, ale máme tam aj vojnových štváčov!

Na každom proteste môžete počuť stále to isté, ako je potrebné dať dole túto zločineckú vládu. A ja s tým plne súhlasím.

No ja vás chcem pozvať na diskusiu, v ktorej budeme diskutovať aj o tom, že čo budeme robiť potom, keď  dáme dole túto zločineckú vládu alebo čo musíme robiť pre to, aby sa tam toxickí ľudia už nedostali.

Slováci, pokračujeme v našich diskusiách s občanmi, teda s vami a tentokrát sa uvidíme v meste Kežmarok. Už túto nedeľu 6. marca o 15:00 hod. na Hlavnom námestí pred Radnicou sa opäť stretnú rozumní a zodpovední vlastenci , ktorí majú čo povedať. Pozývam vás všetkých, príďte a podiskutujeme v priateľskej atmosfére na všetky témy, ktoré vás trápia.

My vám samozrejme odprezentujeme naše riešenia a vy nás môžete priamo na mieste konfrontovať. Toto sa vám so žiadnou inou politickou stranou, či hnutím nikdy nestane, jedine s SHO. Takže, teším na vás všetkých.

Autor pozvánky Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vládni zločinci chcú blokovať stránky, ktoré nešíria liberálnu propagandu. Švec reaguje

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds