SHO: Rozbiehame novú nálepkovú kampaň. Aby bolo jasné, že neutralita je…

Slovenky a Slováci! Rozbiehame novú nálepkovú kampaň: CHCEME NEUTRÁLNE SLOVENSKO

Za symbolických (aspoň) 7 eur (každé euro navyše pomôže našej spoločnej veci), ktorými podporíte našu – vašu iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek novej kampane (veľkosť nálepky je 9 cm) + noviny Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z. SHO: SK7665000000000020148117 pošlite váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: Dar – sloboda, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná. Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že spoločne s nami šírite pozitívnu výzvu nášho štátu.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Aj Jaroslava Samuelová poukáže 2% z dane nášmu hnutiu. Pretože na zapredanú vládu…

————————

Nová nálepka z tvorivej dielne SHO. Určite sa vám páči. Ďakujeme. 🙂

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds