SHO: Vládni zločinci chcú blokovať stránky, ktoré nešíria liberálnu propagandu. Švec reaguje

Vládni zločinci a vojnoví štváči chcú blokovať nepohodlné stránky, ktoré, podľa nich šíria dezinformácie a ruskú propagandu (čítaj s porozumením, informujú inak ako úplatné liberálne médiá).

Dámy a páni. Smiali sa nám, keď sme pred pár mesiacmi začali komunikovať, že prichádza doba papierová. Že sa pripravuje regulácia a cenzúra internetu. Zámienkou na cenzúru budú udalosti na Ukrajine.

Veľmi ľahko sa môže stať, že svoju obľúbenú stránku, budete o niekoľko dní márne hľadať. Už dávno neplatí to okrídlené, že všetko je na nete. A aj preto opakovane na vás apelujem…

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa, poctivej proslovenskej tlačoviny. Tých pár eur, ktorými podporíte slobodu slova a vlastenecké hodnoty bude dobre investovaných.

To vám garantujem mojím menom! Noviny si môžete objednať TU. Slováci, podporujme sa navzájom. Ďakujem.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k pripravovanej okupácii Slovenska vojskami NATO: Na Slovensku chceme…

————————

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds