POZVÁNKA do Nových Zámkov: Námestia sú prázdne? Nemusia byť! Stačí ak prídete a verejne poviete…

Dámy a páni! Pokračujeme v buntáciach pouličných. DOLE s vládnymi zločincami!

Postupne navštívime každé okresné mesto na Slovensku, pretože úlohou štátnikov je chodiť medzi vás a počúvať vaše názory. Tentokrát sa na stretnutie s vami tešíme v Nových Zámkoch.

Príďte slobodne vyjadriť svoj názor v nedeľu 19. júna od 15:00 hod. na Hlavné námestie. S prejavmi vystúpia Róbert Švec, Katarína Boková, Jaroslava Samuelová, Pavol Poprocký, Svetana Angelová…

Na vaše otázky budú pripravení odpovedať aj ďalší ľudia Slovenského Hnutia Obrody.

A ako prebiehali diskusie v jednotlivých slovenských mestách? Napríklad v Rožňave, Považskej Bystrici, Partizánskom… ? Dozviete sa TU.

Za stabilné, mierové a neutrálne Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Učitelia konečne vyšli do ulíc! Róbert Švec im ale adresoval…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds