Noviny Právo Národa: Čo nás čaká na jeseň? Róbert Švec má v tom jasno: ODPOR je cesta!

Dámy a páni! Pomaly ale isto začína leto a veľa ľudí sa už obáva toho, čo nás čaká na jeseň, a zároveň sa zamýšľa nad tým, čo budeme robiť.

Neviem čo budete robiť VY, ale ja s mojimi kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody pokračujeme a budeme pokračovať v ceste, na ktorú sme nastúpili 20. októbra 2020 TU.

V občianskom odpore v súlade s článkom 32 Ústavy SR. Naďalej nebudeme rešpektovať a vedome budeme porušovať alogické a nezákonné nariadenia organizovanej skupiny vládnych zločincov vo veci fiktívnej pandémie c-19. A že to, čo my vyhlásime a sľúbime, aj plníme, si môžete pozrieť TU.

A ak majú gule politické predstavitelia akože parlamentnej opozície, vyhlásia občiansky odpor a vyzvú k nemu aj svojich členov a voličov. Pretože, ak by to urobili už na jeseň 2020, tak táto banda vládnych darebákov by už bola na smetisku dejín, minimálne!

A aj preto ich „politické tanečky“ okolo referenda považujem za tupú predvolebnú kampaň s cieľom odlákať pozornosť Slovákov od skutočnosti, že celá parlamentná opozícia dlhodobo ko-la-bo-ru-je s vládnou mocou TU.

Áno, Slovenské Hnutie Obrody bude aj naďalej majákom slobody a objektívnej pravdy v tejto dobe temna a zločineckého režimu s názvom liberálna demokracia, ktorý dočasne ovláda náš štát slovenský!

Za silné a sebavedomé Slovensko!  

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na pripravovaný nový vzhľad policajných áut: Aký šéf polície, také policajné autá!

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds