Noviny Právo Národa: Učitelia konečne vyšli do ulíc! Róbert Švec im ale adresoval…

Dámy a páni. Píše sa 15. jún a učitelia konečne vyšli do ulíc nášho hlavného mesta.  

Róbert Švec ich aktivitu zhodnotil takto…

Originálny a presný odkaz (a netýka sa len školstva) vláde darebákom (fotka pod článkom). Každý normálny protest, ktorý je namierený proti súčasnej organizovanej skupine vládnych zločincov treba podporovať!

ALE… Učitelia mali vyjsť do ulíc už na jeseň 2020 TU, kedy sa lámal chlieb, kedy bolo potrebné, aby každý rozumný a zodpovedný občan nášho štátu bol v uliciach.

Ale ako sa hovorí, lepšie neskoro ako nikdy!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec reaguje na pokračovanie zločineckej politiky súčasných ústavných činiteľov

———————–

Zdroj fotky: internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds