SHOCAST. Pavol Poprocký otvorene: Keď je ľuďom všetko jedno, tak potom nech sa deje…

Poznáte to. Prídete na „protivládny protest“ a okrem veľkohubých slov a falošných vyjadrení riadenej opozície, si domov zoberiete akurát tak negatívnu energiu, ktorá vám zatemní vaše myšlienky.

Taká je ponuka zväčša tých, ktorí buď náš štát už riadili, a aj svojou politikou zapríčinili súčasný stav, alebo tých, ktorých na poslanecké stoličky ženie osobný prospech a peniaze.

Naopak, na diskusiách Slovenského Hnutia Obrody sa počas celej udalosti nabíjate dobrou energiou, myšlienkami (ktoré nepriaznivé veci dokážu naozaj zmeniť k lepšiemu), nádejou, a to najlepšie – sami dostanete slovo, aby ste mohli slušnou a pokojnou formou povedať o tom, čo vás teší a ťaží, ako by ste rôzne situácie riešili vy a verejne, slobodne prezentovali vaše názory, o ktorých plénum môže diskutovať.

Taká je ponuka Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Učitelia konečne vyšli do ulíc! Róbert Švec im ale adresoval…

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds