POZVÁNKA do Poltára: Ulice sú prázdne? Nemusia byť! Stačí ak prídete a nahlas poviete to, čo si myslíte

Pokračujeme v našich buntáciach pouličných. V predvečer výročia vyhlásenia neposlušnosti uhorskej vláde, ktorú vyhlásili štúrovci 19. septembra 1848 TU sa stretneme v ďalšom slovenskom meste, aby sme nielen oslávili odvahu a rozhodnosť našich predkov, ale dali jasne najavo, že Slovenské Hnutie Obrody ide krok po kroku za svojím konečným cieľom.

Vrátiť Slovensko na slovenskú cestu. Tentokrát sa stretneme v Poltári v nedeľu 18. septembra o 15:00 hod. na Námestí osloboditeľov. 

S prejavmi vystúpia: Róbert Švec, Štefan Polačik, Katarína Boková, Pavol Poprocký, Alexander Székely…

Diskusie s vami, občanmi slovenskými sa zúčastnia aj Pavol Skýpala, kandidát na poslanca v meste Poltár a Peter Sitor, kandidát na primátora mesta Poltár.

A tiež vám predstavíme aj našich kandidátov na poslancov v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Pre nových čitateľov poctivej proslovenskej tlačoviny máme pripravené prekvapenie

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds