Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody reaguje na táraniny kolaboranta Blahu

Akože opozičný poslanec Blaha sa podľa všetkého resetoval a vyzýva Slovákov, aby vyšli do ulíc. Nadáva na súčasnú vládu a aj agentku Čaputovú.

Podľa Blahu „celá táto schaosená vláda je jej zásluha. Keby pred rokom nezmarila referendum, tak už dávno by boli predčasné voľby a dnes pri moci nie je blázon Matovič.“

Poslanec Blaha: To, že táto vláda je stále pri moci je aj vaša zásluha. Je to výsledok toho, že ste najmä v roku 2020 nič, ale absolútne nič neurobili pre to, aby táto vládna cháska už nevládla. Poslúchali ste jej protiprávne a nelogické nariadenia, vysedávali ste v parlamente s náhubkami na ústach, chodili ste sa testovať testami, ktorými by zločinec Matovič netestoval ani psa a pod. Ak by ste, spoločne s ostatnými parlamentnými akože opozičnými stranami, na jeseň 2020, kedy sa lámal chlieb, vyhlásili občiansky odpor podľa článku 32 Ústavy SR, a pridali by sa k vám odbory a ďalšie skupiny… tak dnes by sme nemuseli prežívať tento cirkus v slovenskej politike a bolo by zachránených množstvo ľudských životov, ktoré doplatili na vyše 2-ročné vládnutie súčasných zločincov.

Jedine Slovenské Hnutie Obrody ústami svojho predsedu Róberta Šveca 20. októbra 2020 vyhlásilo občiansky odpor TU a pevne, až do dnešných dní, stojí na svojich pozíciách.

Aj vy, poslanec Blaha ste zbabelec a kolaborant, ktorý je zodpovedný za súčasný stav v našom štáte. Nie ste o nič lepší a ani horší ako súčasní vládni zločinci, ste presne taký istý darebák ako oni. Môžete sa hanbiť! A dnes vyzývať Slovákov, aby vyšli do ulíc, vyznieva z vašich úst prinajmenšom cynicky až nechutne.

Slovenky a Slováci! Podporovať politické korytnačky a recyklovaných panáčikov nie je cesta budúcnosti nášho štátu, je to slepá ulička.

Podporujte rozumných a zodpovedných vlastencov, ktorí bojovali za vás, aj vaše deti v čase, kedy akože parlamentná opozícia nerobila NIČ, absolútne NIČ preto, aby ochránila vaše zdravie, životy a dôstojný život.

Prvý protest proti vtedy ešte vláde Matoviča sa uskutočnil už 8. mája 2020 TU a nasledovali ďalšie, ako napríklad TU.

Dámy a páni! Podporujte Slovenské Hnutie Obrody: Pretože to je cesta rovná, cesta cti!

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký reaguje na piatu kolónu na Slovensku, ktorá by chcela…

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds