Noviny Právo Národa: Pre nových čitateľov poctivej proslovenskej tlačoviny máme pripravené prekvapenie

Dámy a páni. Najnovšie číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám – našim čitateľom!

A ďalšia pozitívna správa pre vás – čitateľov poctivej proslovenskej tlačoviny: STROPUJEME!

Zastropovali sme výšku dobrovoľného ročného príspevku na vydávanie našich novín na rok 2023. To znamená, že aj na rok 2023 je výška príspevku na úrovni iba 18 eur, tak, ako v predchádzajúcich rokoch.

Aj vďaka vašim príspevkom môžeme udržať cenový štandard našich – vašich novín a pravdaže aj ich nielen obsahovú kvalitu.

Pre vás, kamaráti, ktorí máte záujem stať sa pravidelnými čitateľmi novín Právo Národa, máme pripravené milé prekvapenie. Stačí ak vyplníte formulár TU (vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín Právo Národa) a my vás mailom budeme informovať, aké prekvapenie na vás čaká.

Ďakujeme, Slovenky a Slováci, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody reaguje na táraniny kolaboranta Blahu

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds