POZVÁNKA do Popradu: Tešíme sa na stretnutie s vami a na skvelú adventnú náladu

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás prostredníctvom mediálnych nosičov Slovenského Hnutia Obrody informovali, že v nedeľu 11. decembra navštívia ľudia SHO pod vedením Róberta Šveca vianočný Poprad.

Dnes uverejňujeme prvú upútavku s informáciou, kde konkrétne sa budete môcť so zástupcami nášho hnutia stretnúť a slobodne sa porozprávať o veciach okolo nás.  

V nedeľu 11. decembra o 17:00 hod. sa zúčastníme vianočného koncertu skupiny La Speranza. Odznejú najznámejšie vianočné koledy a piesne v jedinečných úpravách, ktoré prinesú tú pravú adventnú atmosféru. Poetické slovo zabezpečí Tatiana Husárová.

Koncert sa uskutoční v evanjelickom kostole na Námestí sv. Egídia v Poprade. Tešíme sa na stretnutia s vami a na skvelú adventnú náladu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Mobilizačnú kampaň spustíme 11. decembra v Poprade. Aby Slovensko…

—————————-

Adventný Poprad. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds