FOTO. Trnava. VÝZVA: Krok za krokom expandujeme do slovenských miest. Aj vďaka vám

Dámy a páni. Sľúbili sme a opäť plníme.

V ďalšom slovenskom meste sú na očiach ľudu pospolitého plagáty Slovenského Hnutia Obrody.

A ideme ďalej, aj vďaka vám. Nasleduje aj Trenčín, Banská Bystrica, Martin…

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Poprad. VÝZVA: Opäť sme na očiach verejnosti. Prečo? Aby sa pamätalo na to, komu patrí budúcnosť

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds