FOTO. Mikuláš v projekte Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO opäť zachraňuje životy

Dámy a páni. Mikuláš projektu Staráme sa uplynulé dni zavítal aj do nemocníc. Rozdával balíčky plné sladkostí? Tentokrát NIE! Plnil iné vrecúška. Vrecúška určené pre tých, ktorým ide o život – vrecúška plné života.

Na túto misiu vyslal Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa, Jána Michalíka, Gabriela Timu a Eduarda, ktorému v rámci nášho úspešného projektu pomáhame. Muži SHO darovali krv v Košiciach a Trnave. Naši chlapi darovali 2 000 ml krvi.

Naša pomoc má rôzne podoby a toto je jedna z nich. Priatelia, neváhajte a choďte takýmto spôsobom pomôcť (ak vám to zdravotný stav povoľuje) aj vy. Motivujme sa a pomáhajme si navzájom…

V mene tých, ktorí to potrebujú, ďakujeme!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Mikuláš a Ježiško spojili sily a výsledok sa dostavil v podobe…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Pavol Poprocký

Ján Michalík

Pán Eduard z okresu Trnava.

Gabriel Tima

Muži SHO v akcii. 🙂

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds