Referendum 2023: Mobilizačnú kampaň spustíme 11. decembra v Poprade. Aby Slovensko…

Dámy a páni. Sľúbili sme, krok za krokom plníme.

Pred niekoľkými dňami sme uverejnili výzvu v súvislosti s januárovým referendom, ktorej cieľom je zmobilizovať čo najväčší počet voličov, aby sa referenda zúčastnili. Zároveň chceme občanom vysvetľovať aj v uliciach a na námestiach slovenských miest, prečo je dôležité, aby sa referenda zúčastnili.

Prvé príspevky od vás sa už pripísali na účet SHO, za čo vám veľmi pekne ďakujeme. Sme veľmi radi, že na našu výzvu zareagovala, okrem iných, aj nemenová spoločnosť z Nitry, ktorá sponzorsky zabezpečila tlač špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa TU v počte 2-tisíc kusov.

Naším cieľom je zabezpečiť tlač špeciálnej titulnej strany v počte niekoľko desiatok tisíc kusov, ktoré budú následne rozdané občanom vo všetkých krajoch slovenských. Mobilizačnú kampaň spustíme 11. decembra v Poprade a vy môžete byť fyzicky pritom. Podrobnosti včas oznámime.

Slovenky a Slováci. Ak máte záujem podporiť naše spoločné úsilie, aby Slovensku vládli rozumní a zodpovední vlastenci, prečítajte si článok TU, v ktorom nájdete odpoveď ako na to.

A v prípade, ak máte možnosť zabezpečiť sponzorsky tlač špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa, kontaktujte nás na sho@sho.sk

Ďakujeme vám za vašu pomoc. A pamätajte. Všetko čo robíte, sebe robíte, Slováci.

Aby Slovensko slovenským bolo.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Švec: To, čo vláda predviedla je mačkopes, ktorý z dlhodobého hľadiska nerieši situáciu v oblasti energetickej…

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds