POZVÁNKA do Senca: Pokračujeme v debatách verejných. Tentokrát na slovenskom juhu

Dámi a páni! Po vydarených dišputách verejných aj v Trenčíne TU a Ružomberku TU sa na stretnutie s vami tešíme v Senci.

Covidoví zločinci okolo Matoviča a Čaputovej si vyfarbujú Slovensko na oranžovo, bordovo, čierno… Len nech si svoje stupídne semafory, automaty a iné protiprávne nezmysly aj naďalej farbia ako uznajú za vhodné!

Naša odpoveď je jasná: Odpor je cesta! V súlade s článkom 32 Ústavy SR. A cesta je nerešpektovanie a vedomé porušovanie nariadení vlády zločincov.

Po ceste nerešpektovania vládnych nariadení kráčame hrdo a slobodne už od 20. októbra 2020 TU a budeme v tom pokračovať!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Štúrovci vypovedali poslušnosť uhorskej vláde, my sme vypovedali poslušnosť covidovým zločincom!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds