Štefan Polačik: Žiadna segregácia! Žiadny nátlak! Kto chce, nech sa očkuje aj každý deň

Pred pár dňami som stretol jedného známeho a dali sme sa do reči. Po chvíle rozhovoru povedal, trochu hanblivo, že je zaočkovaný.

Odpovedal som mu, že to je jeho vec a ja to nemám prečo skúmať. Zarazila ho moja odpoveď, nakoľko bol presvedčený, že ho budem za to odsudzovať. Vraj tak vystupujem na sociálnych sieťach. To je ale veľký hoax! Vôbec neodsudzujem ľudí, ktorí sa rozhodnú podstúpiť riziko a dajú sa zaočkovať neoverenou vakcínou. Ja taký dobrodruh nie som, no nikoho nebudem odhovárať. Každý má svoj vlastný rozum!

Ja, spoločne s kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody len presadzujem myšlienku, že toto očkovanie, ktoré naozaj z môjho pohľadu nie je dostatočne overené, NESMIE byť POVINNÉ! Žiadne znevýhodňovanie, žiadna segregácia, žiaden nátlak! Kto chce, nech sa očkuje aj každý deň. My, v Slovenskom Hnutí Obrody vyslovujeme aj iný názor, ktorý sa z médií nedozviete.

Presadzujeme odborné diskusie, odborníkov s rôznymi názormi na túto problematiku, vo verejnoprávnych médiách, tak, aby si každý mohol utvoriť svoj vlastný názor a slobodne sa rozhodnúť, poprípade to ešte prebrať so svojím lekárom. Pretože, očkovať sa niekde na ulici, po ceste do obchodu, bez akýchkoľvek informácií o možných vedľajších účinkoch, je hrozné.

Priatelia, známi aj neznámi, my nie sme tí, ktorí ľudí rozdeľujú. To robí aktuálne vládna covidová mafia spolu s úplatnými médiami!

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO + FOTO: Na Gröhlinga sme vytiahli lopaty. SHO: Nabudúce to už ale bude iné náradie!

————————-

Štefan Polačik po skončení štúdia na potravinárskej škole pracoval a žil vo viacerých štátoch západnej Európy. Láska k vlasti ho napokon priviedla späť domov. Pôsobí v Nitre a je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds