POZVÁNKA do Spišskej Soboty: Zastavte sa na kus reči a ľudia SHO vám naložia…

Dámy a páni! Pokračujeme v diskusiách s vami…

Prečo? Pretože nás zaujímajú vaše názory a podnety. Tentokrát sa stretneme v Prešovskom kraji. Podrobnosti sa dozviete z pútača pod článkom.

Zastavte sa na kus reči a ľudia Slovenského Hnutia Obrody vám naložia… 

Šéfkuchárom SHO bude Jaroslav Ščurka.

————————-

Prečítajte si tiež: KAUZA Biela légia. Reagujú Róbert Švec a uznávaný slovenský historik Martin Lacko

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds