OZNAM! Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody postaví svojho kandidáta do boja o…

Oficiálne prvýkrát odznela nasledujúca informácia v rádiu Slobodný Vysielač, v nedeľu 15. mája 2022…

Dámy a páni. Keďže hodnotová koalično-opozičná parlamentná mafia už začala mediálne komunikovať svojich (ne)kandidátov na post prezidenta Slovenskej republiky, dovoľte mi, aby som vám aj touto cestou oficiálne oznámil, že Slovenské Hnutie Obrody postaví v najbližších prezidentských voľbách kandidáta na post hlavy štátu slovenského.

Kandidáta, ktorého postoj bude jasný proslovenský a nebude trpieť hodnotovými anomáliami typu, euroatlantická orientácia a pod.

Kandidáta, ktorý je hodný dôvery a podpory rozumných a zodpovedných slovenských vlastencov.

Kandidáta, ktorý sa riadi a vždy sa bude riadiť heslo: Slovensko na prvom mieste!

Zároveň vyzývam všetky proslovenské subjekty, politické a aj občianske, ak im naozaj ide o spoluprácu a spájanie národných síl, aby nestavali do boja o post hlavy nášho štátu svojich kandidátov, ale aby podporili kandidáta nášho hnutia.

Meno kandidáta včas zverejníme a osobne sa teším na diskusie s predstaviteľmi proslovenských subjektov ohľadom jeho podpory.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Blázni z vlády chcú protestovať s odborármi proti vláde, ktorej sú súčasťou. Švec reaguje…

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds