POZVÁNKA do Žiliny: Dole so zločincami okolo Čaputovej, Matoviča a ústavných sudcov!

Dámy a páni! Plníme to, čo sme vám sľúbili. Postupne navštívime každé jedno slovenské okresné mesto, pretože nás zaujímajú vaše názory a návrhy, ako riešiť súčasnú situáciu v štáte slovenskom.

Po úspešnej diskusii aj vo Zvolene TU nasleduje Žilina.

Na stretnutie s vami sa tešia: Štefan Polačik, Katarína Boková, Daniela Fratričová, Svetana Angelová, Alžbeta Szénásiová, Pavol Poprocký, Pavol Skýpala a ďalší predstavitelia nášho hnutia. A pravdaže aj Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: Kampaň: Nie som pokusný králik. SHO: Pre všetkých, ktorí sa nechcú nechať opichať!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds