Kvapky pravdy. VIDEO: Bývalý minister zdravotníctva reaguje na čísla v súvislosti s covidom

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Dnes si pripomenieme, aby sa nezabúdalo, že okrem covidu tu stále existujú aj iné a oveľa ťažšie ochorenia, ktoré sú kvôli covidu priam diskriminované. Najlepšie nám to vysvetlí Miloslav Ludvík, bývalý minister zdravotníctva Českej republiky.

Počas jeho slov, si môžete jasne uvedomiť, čo dokáže s ľuďmi urobiť propaganda. Snažme sa preto absolútne vymaniť spod jej vplyvu a naučme sa používať vlastný mozog, hlavne si overovať informácie predovšetkým tie, ktoré majú na náš život taký silný vplyv, ako informácie okolo fiktívnej pandémie koronavírusu.

Započúvajte sa do slov Miloslava Ludvíka TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. 

————————-

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Nikto nemôže byť diskriminovaný, ak sa nezaočkuje proti covidu!

————————-

Nálepky našej úspešnej kampane si môžete objednať TU.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds