SHO: Remišová chce z verejných financií ohroziť na zdraví a živote najmä slovenských dôchodcov!?

„Ak je do niečoho potrebné investovať peniaze, je to očkovacia kampaň. Pred novinármi to vyhlásila vicepremiérka a ministerka informatizácie Veronika Remišová. Podľa nej je potrebné masívne podporovať očkovanie, pričom kampaň treba zacieliť predovšetkým na vakcináciu dôchodcov.“ Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Ak očkovaciu kampaň zaplatí zo svojich peňazí Veronika, nech sa páči. Nech kampaňuje. Ale nesúhlasím s tým, aby peniaze slovenských daňových poplatníkov, t. j. aj moje, boli využívané na manipulatívnu liberálnu propagandu.

Odkaz pre covidových zločincov: Nerobte z ľudí hlupákov, máme vlastné rozumy, vieme čítať a písať, a vieme sa sami rozhodnúť čo je pre naše zdravie dobré a čo nie!

————————–

Prečítajte si tiež: CENZÚRA: Ruka nenávistná, ruka liberálna opäť zaútočila na naše hnutie

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds