POZVÁNKA! Sviečková manifestácia v Martine: Za zdravý rozum. Dole s Matovičom!

Dámy a páni, to, čo my sľúbime, aj plníme.

V noci zo soboty 31. októbra na nedeľu 1. novembra o 02:00 hod. sa uskutoční v Martine sviečkový pochod ako forma protestu proti nezmyselným a protiprávnym nariadeniam Matovičovej vlády TU. Občania mesta, ale aj celého nášho slovenského štátu sa už nedokážu viac prizerať neprávosti a krivde, ktorá je páchaná na našom národe.

Slovenské Hnutie Obrody, tak ako sľúbilo, podporuje každú rozumnú iniciatívu proti súčasnému zlepencu farizejov. Preto vás, dámy a páni, v mene občianskych aktivistov z Martina pozývame na túto udalosť, ktorej sa zúčastnia aj zástupcovia nášho hnutia. Stretneme sa pred o.c. Galéria. Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

Kontaktná osoba za SHO: Katarína Boková, 0944 332 933.

A pokiaľ ide o pripravované očkovanie, „Krajčí nevylučuje, že ľudia zaočkovaní proti koronavírusu budú mať isté výhody TU.“

Konštatujeme, že toto je salámová metóda v praxi. Včera rúška, dnes testovanie a už nás pripravujú aj na dobrovoľné očkovanie, asi tak dobrovoľné ako to testovanie, proti koronavírusu. To, čomu sa niektorí pred časom smiali sa začína napĺňať!

————————

Prečítajte si tiež: Švec odkazuje vláde: Testovanie na koronavírus a zákaz vychádzania? Skôr zamrzne peklo!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds