Švec odkazuje vláde: Testovanie na koronavírus a zákaz vychádzania? Skôr zamrzne peklo!

„Celoplošné testovanie sa začne už od siedmej hodiny ráno. Naď vysvetlil podrobnosti. Na testovaní sa nemusia zúčastniť: deti do desať rokov, autisti, onkologickí pacienti alebo pacienti, ktorým to neumožňuje zdravotný stav (napríklad zlomený nos). Potrebné bude potvrdenie od lekára. Rovnako sa nemusia dať testovať tí, ktorí v posledných 90 dňoch boli pozitívne testovaní na koronavírus. Výnimka bude platiť aj pre osoby nad 65 rokov, ale len v prípade, ak budú v dobrovoľnej domácej karanténe.“ Informujú médiá TU.

A dodávajú: „Zvrat v zákaze vychádzania: S negatívnym testom budeme slobodní.“ TU.

Na medializované informácie reaguje Róbert Švec, ktorý plní to, čo sľúbil!

Ja som a aj budem slobodný, aj bez negatívneho testu. Hromadného špáranie v nose – testovania na koronavírus sa nezúčastním, budem bojkotovať aj akože povinnú domácu karanténu a Matovič, jeho poskok Sulík a ani Mikas mi nebudú prikazovať, čo, kedy a kde nakúpim alebo či si zapálením sviečky uctím mojich blízkych.

Nerešpektujem a nebudem rešpektovať alogické a aj protiprávne nariadenia Matovičovej vlády TU, vrátane zákazu vychádzania. Pokračujem v nenásilnom občianskom odpore voči vláde Igora Matoviča!

Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou.

Ja som ho odštartoval 20. októbra 2020 v súlade s Ústavou SR TU.

———————————–

Prečítajte si tiež: Video: Testovanie na koronavírus? SHO: Nie! Ďakujeme. Radšej demisiu Matoviča!

————————————

Róbert Švec ako jediný politik na Slovensku vyhlásil občiansky ODPOR voči vláde Igora Matoviča. Verejne a nahlas hovorí o tom, že od 20. októbra nerešpektuje nariadenia Matovičovej vlády a nebude rešpektovať ani zákaz vychádzania: Strach nie je cesta! Je to slepá ulička, do ktorej nás chcú nahnať darebáci od Matoviča. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds