Video: Testovanie na koronavírus? SHO: Nie! Ďakujeme. Radšej demisiu Matoviča!

Igor Matovič to cez víkend na Orave zahral na chrumkavého v „skafandri“ a následne, celý vzrušený vyhlásil: „Výsledok antigénového testu neznamená, že som negatívny, ale že teraz nie som infekčný.“

Reaguje Róbert Švec: Neviem, Igor, aký ste v tejto chvíli, radšej to ani vedieť nechcem, ale jedno viem: Normálni Slováci sa za vás neuveriteľne hanbia. Ale neuveriteľne! Pred pár dňami som vyhlásil, že tak slabučkého, aj mentálne, premiéra náš štát už dávno nemal TU.

Prepáčte, dámy a páni. Mýlil som sa, a opravujem svoje konštatovanie: Tak slabučkého, aj mentálne, premiéra náš štát ešte NIKDY nemal!

Kamaráti! Doba dozrela. Už nestačia polovičné riešenia. Každý sa môže slobodne rozhodnúť. Buď je na strane bláznov od Matoviča alebo je na strane rozumných a zodpovedných Slovákov. Ja som sa už rozhodol. BOJKOT! Hromadného šparánia v nose sa nezúčastním!

Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

——————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA! Katarína Boková policajtom, vojakom a aj zdravotníkom. A má odkaz aj pre Čaputovú

——————————-

 

—————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Neverím vláde Igora Matoviča! Vyhlasujem nenásilný občiansky odpor!

—————————

Chrumkavý Igor v „skafandri“ na Orave. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds