Právo Národa: Mikuláš MEDIÁLNY prišiel medzi vás aj tento rok, dámy a páni

Áno, kamaráti. Aj tento rok sme pre vás pripravili mikulášsku akciu, ktorá súvisí s novinami Právo Národa.

Štandardný príspevok na vydávanie novín na kalendárny rok je vo výške 18 eur. LENŽE! Od dnešného dňa až do 6. decembra sa môžete stať pravidelnými čitateľmi našich novín za zvýhodnených podmienok.

Ak sa rozhodnete podporiť vydávanie našich novín dobrovoľným príspevkom vo výške 22 eur, prostredníctvom Slovenskej pošty vám budeme posielať naše noviny, a to až do konca roka 2022. Takže… Za dobrovoľný príspevok vo výške 22 eur sa môžete tešiť na čísla 07-08/2021, 09-10/2021 a 11-12/2021, a na všetky čísla Práva Národa v roku 2022.

A to sa oplatí! Ak máte záujem urobiť radosť sebe alebo svojím blízkym, nech sa páči. Stačí vyplniť formulár TU. Ďakujeme.

A pamätajte! DOBA papierová začala! Čo ešte dnes nájdete na internete, zajtra už nemusíte! Realita nás o tom presviedča každý deň.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: 2% z vašich daní pre naše hnutie!? Vaše správne rozhodnutie a tá najlepšia voľba

————————

Právo Národa. Noviny, ktorých srdce bije pre Slovensko. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds