PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: DEČAPUTIZÁCIA Prezidentského paláca je nevyhnutná!

Dámy a páni. Zuzana Čaputová sa vážne zaoberá myšlienkou, že nebude opäť kandidovať na post hlavy nášho štátu slovenského.

Nech sa už piata kolóna rozhodne akokoľvek, Prezidentský palác musí prejsť dôkladnou dečaputizáciou a aj kvetináče v ňom treba po prezidentských voľbách vymeniť, lebo aj tie nasiakli zlou energiou a protislovenskou nenávisťou, ktoré šíri Čaputová.

Ale ak by náhodou nekandidovala, tak určite bude kandidovať nejaký jej klon alebo derivát, či už v sukni alebo v nohaviciach. A aj preto sa už dnes zodpovedne pripravujeme aj na prezidentské voľby TU.

Prezidentský palác musí byť v rukách zodpovedných a rozumných vlastencov. Zabezpečíme.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec sa vyhranil voči Dankovi, Pellegrinimu a aj Ficovi. Označil ich za…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds