PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Róbert Švec odovzdal podklady na prezidentskú kandidatúru

RTVS informuje: Tesne pred jedenástou hodinou večer v utorok (30. januára) odovzdal podpisy potrebné na prezidentskú kandidatúru Róbert Švec.

Dámy a páni. Slovenky a Slováci, a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského.

V prvom rade sa chcem poďakovať všetkým vám, ktorí ste svojimi podpismi podporili naše spoločné prezidentské úsilie.

Ďakujem aj členkám, členom a podporovateľom Slovenského Hnutia Obrody za odvedenú prácu v súvislosti s odovzdaním podkladov na moju prezidentskú kandidatúru.

A takisto ďakujem vám všetkým, ktorí ste už finančne podporili našu prezidentskú kampaň 2024. Tí z vás, ktorí máte záujem zapojiť sa do našej volebnej kampane, môžete tak urobiť aj vďaka informáciám, ktoré sú uvedené TU.

Každé jedno euro – koruna pomôže a za každé jedno euro – korunu VÁM vopred ďakujem.

Kamaráti. Sme ešte len na začiatku našej spoločnej prezidentskej cesty, ale: Dosiahneme všetko, čo si zaumienime, lebo chceme! AMEN.

Váš Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Sú „európske“ pravidlá a právo viac ako Ústava SR?

————————-

Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds