FOTO: Hrdí sme aj na nášho Reného z obce Zbehy pri Nitre, z ktorého vyrastá…

Presne tak, dámy a páni. Hrdí sme aj na nášho Reného z obce Zbehy pri Nitre, z ktorého vyrastá futbalová hviezda.

Tento mesiac absolvoval 3 turnaje. V dvoch turnajoch jeho futbalové mužstvo obsadilo prvé miesto a v jednom turnaji skončili chalani na druhom mieste.

René (na prvej fotke tretí sprava) vyrastá v rodine, ktorej dlhodobo pomáhame, lebo futbalová hviezda si to rozhodne zaslúži TU.

Aj o úspechoch mládeže na poli športovom je náš sociálny projekt Staráme sa TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v okrese Veľký Krtíš sa naša mládež venuje športovým aktivitám

————————-

Zdroj fotiek: René Johancsik

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds