Projekt Nebuď sviňa. FOTO. Pavol Poprocký: Je tu októBER. Zo záhrady všetko BER!

Áno, je to tak. Po zemiakovej brigáde na našej záhrade TU, prišla na rad kŕmna kukurica, ktorá tvorí významnú zložku v jedálničku našich prasiatok, zajacov, sliepok, ktoré si dochovávame, aby sme neboli závislí na dovoze často nekvalitného mäsa či vajec zo zahraničia.

Prečo to spomínam? Pretože chcem vyzdvihnúť nevyhnutnosť aj potravinovej sebestačnosti. Tá nám totiž dáva pocit zabezpečenia a pokoj na duši, že prežijeme aj takú dobu, ktorú momentálne žijeme a, žiaľ, ako spoločnosť ešte len budeme zažívať. Dobu plnú neistoty vyplývajúcej z babráckej politiky súčasných, ale i predošlých vládnych zločincov.

Taktiež chcem vyzdvihnúť prezieravosť mojich rodičov, ktorí rok čo rok myslia a robia všetko pre to, aby sme doma na stole mali čo najviac nášho-domáceho. Som im za to veľmi vďačný.

A presne takéto „rodinné“ myslenie chcem preniesť do regionálnej politiky už po najbližších voľbách, kde ma môžete svojím hlasom podporiť v boji o post poslanca do Banskobystrického samosprávneho kraja za okres Rimavská Sobota pod číslom 26.

… a pravdaže, neskôr so Slovenským Hnutím Obrody budeme politiku potravinovej bezpečnosti raziť aj na úrovni štátu. O tom, že to myslíme vážne, hovoria naše skutky a spôsob nášho života.

To či sa takéto myšlienky budú realizovať, to závisí od vás, voličov. Pretože už nemusíte voliť „menšie zlo“, pretože sa vám ponúka DOBRO – Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa. FOTO: Domáci čerešňový, višňový a čerešňovo-višňový džem? Prečo nie?!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds