FOTO. Pavol Skýpala: Vzdelávame deti slovenské priamo v regiónoch, pretože zdravé deti sú…

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo podporuje rozumné a prospešné akcie v regiónoch slovenských.

V sobotu 2. júla sa v meste Poltár a jeho okolí konal už 6. ročník akcie pod názvom NÁJDI SA V ŠPORTE, NIE V DROGÁCH. Túto prospešnú akciu zastrešoval aj tento rok náš priateľ a nezávislý kandidát na primátora mesta Poltár Peter Sitor.

Ľudia SHO z regiónu podporili toto podujatie, či už osobnou účasťou, finančnou pomocou, ale aj manuálnou podporou.

Jednoducho, sobotu sme strávili prorodinne s detičkami. Na programe dňa bola turistika, ekologická činnosť, láska k prírode, spoznávanie regiónu a jeho histórie, šport, relax, detské aktivity, občerstvenie…

Spájame slovenskú spoločnosť, robíme osvetu a vzdelávame naše deti a mládež priamo v regiónoch slovenských. Pretože zdravé deti sú budúcnosť nášho národného spoločenstva.

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa. FOTO. Pavol Poprocký: Väčšinu bylinkových čajov nemusíte kupovať…

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk a Facebook

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds