FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac október je v našom sociálnom projekte venovaný aj…

Kamaráti! Pomáhame aj v Trenčianskych Tepliciach. Mame Miške s dvomi deťmi.

A keďže október je v našom úspešnom sociálnom projekte Mesiacom čistoty, nákupy a celková pomoc slovenským rodinám v tiesni z projektu Staráme sa bude najbližšie obdobie doplnená aj o hygienické pomôcky.

Pretože tam, kde je čisto, tam je i zdravo!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj reštaurácia v meste pod Zoborom nám pomáha pomáhať

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds