Projekt Nebuď sviňa: Intelektuálne znevýhodnení vyčíňali aj na severe našej vlasti

V utorok 24. septembra sme pristúpili k optimalizácii vyčíňania intelektuálne znevýhodnených spoluobčanov aj na slovenskom severe. Zlikvidovali sme čiernu skládku, tentokrát pri obci Varín v okrese Žilina.

Neporiadok sme nahádzali do vriec a s vedením obce Varín sme sa dohodli, že vrecia kompetentní odnesú a zlikvidujú.  

Kamaráti, opäť sme sa presvedčili, že na slovenskom území ešte stále voľne pobehuje príliš veľa mentálne jednoduchých ľudí, u ktorých v rannom detstve absentovala rodičovská láska a svoj hendikep si aj takouto formou kompenzujú.

Pozrite si aj fotografie z našej ďalšej úspešnej ekoakcie …

—————————-

Prečítajte si tiež: Videokomentár. Galanta: Obnovili sme poriadok aj na slovenskom juhu

—————————-

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds