Projekt Staráme sa: Aj deti pri Hnúšti sa potešili školským pomôckam, knihám a aj hračkám

Pomoc rodinám v núdzi so školskými pomôckami, ktoré získavame prostredníctvom stále prebiehajúcej výzvy s názvom HURÁ DO ŠKOLY!, sme poskytli už aj pri Hnúšti.

Malému Tomáškovi sme venovali aj zošity od Notes, a.s. – Školské a kancelárske potreby, fixky od Kibosport a aj autíčko od našej podporovateľky Majky z Banskej Bystrice.

Ani malý Martinko nezostal bez autíčka a aj on sa potešil hráčkám, jogurtom, sladkostiam a iným užitočným veciam, ktoré im až do kuchyne na stôl priniesol splnomocnenec SHO pre náš projekt Pavol Poprocký.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okresoch Komárno, Nové Zámky a Levice

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds