Projekt Staráme sa: Deti z okresu Komárno venovali sladkosti deťom v okrese Liptovský Mikuláš

Vo štvrtok sme opäť navštívili Lukáška, Viky a Maťa z okresu Liptovský Mikuláš. Deťom sa ušli sladkosti od našich piatich detí z okresu Komárno, ktoré sa vďačne podelili. Nákup zabezpečila aj naša milá sympatizantka Alexandra z Trnavy, ktorej touto cestou ďakujeme.

Prevencia je základ a aj preto, aby deti zostali vitálne a zdravé, nezabudli sme na čerstvé ovocie, slovenské jablká a šťavnaté pomaranče, či chutné banány.

A minulý víkend sme pomohli aj rodine v okrese Lučenec. Karinka a Janko vám posielajú srdečný pozdrav.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Mesiac knihy je úspešne za nami. SHO: Našu mládež vedieme k zdravým hodnotám

————————

Okres Liptovský Mikuláš:

Okres Lučenec:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds